0 s

O nás

ELMAX STORE a.s.

Společnost Elmax Store a.s. působí na českém trhu v oboru elektro a bílá technika už od roku 1997. Orientujeme se na kvalitní, léty ověřené značky domácích spotřebičů a příslušenství.

Nabízíme například široké spektrum vestavných i volně stojících spotřebičů francouzských značek Brandt a De Dietrich jichž jsme zároveň výhradním distributorem na českém a slovenském trhu. Považujeme za čest představit českým zákazníkům také značky AvintageClimadiff a La Sommelière, které jsou největšími a nevýznamnějšími výrobci specializovaných vinoték a příslušenství ve Francii. V našem širokém sortimentu najdete také profesionální a centrální vysavače značky Profi Europe nebo kvalitní sáčky do vysavačů mnoha světových značek. Další důležitou součástí našeho portfolia je značka Romo, kterou mají zákazníci spojenu s kvalitními a léty prověřenými českými domácími spotřebiči. V neposlední řadě jsme přišli na trh také s vlastní značkou Kluge, která se zaměřuje na oblast vestavných spotřebičů s důrazem na vynikající poměr ceny a kvality. V současnosti značka Kluge nabízí kupříkladu nejširší sortiment odsavačů na českém trhu.

Při výběru všech domácích spotřebičů klademe důraz na maximální kvalitu, design a uživatelský komfort. Zaručujeme proto svým klientům, ať už z řad maloobchodních prodejen či koncovým zákazníkům, vysokou kvalitu produktů za velmi příznivé ceny. Společnost ELMAX STORE a.s. přináší do Vašich domovů pouze kvalitní elektro, které budete s radostí denně používat. Prohlédněte si naši kompletní nabídku.